Organizasyon Hizmetleri, Fuar, Ramazan, Düğün, Davet, Sünnet, Yılbaşı, Animasyon, Kokteyl
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: organizasyonhizmeti
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

15-08-2012 16:24
Açılış Organizasyonları için balon süsleme, palyaço hizmeti, kiralık müzik sistemi, broşür dağıtımı, maskot kiralama, tahta bacak, şişme palyaço hizmetimiz mevcuttur.

15-08-2012 16:20
Düğün organizasyonlarını
z da ses sistemi kiralama, uçan balon, karşılama hostesi, masa sandalye süsleme, gelin damat masası kiralama hizmetimiz mevcuttur.
Resim Galerisinden
Kokteyl Organizasyonu
Kokteyl Masa Kiralama
Sünnet Organizasyonu
Balon Süslemesi
Sünnet Düğünü Süsleme
Kiralık Palyaço
Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Açılış Kokteyl Organizasyonu
Açılış Kokteyl
Sandalye ve Masa Süsleme
Okul Şenlik Organizasyon
Okul Şenliği
Yıl Sonu Okul Şenlikleri
Doğum Günü Organizasyonu
Doğum Odası Süsleme
Açılış Kokteylleri
Animasyon Grubu
Sünnet Düğünü Organizasyonu
Sünnet Düğünü Süsleme
Sünnet Çocuğu Tahtı Kiralama
Nostajik Sokak Satıcıları

Nostajik Sokak SatıcılarıSİZDE NOSTAJİK SOKAK SATICILARINI ORGANİZASYONLARINIZDA GÖRMEK İSTİYOR VE TAZE OLARAK DAĞITILMASINI İSTİYORSANIZ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Eski Osmanlı Sokak satıcıları için kurumsal bir Organizasyon Firması arıyorsanız her türlü hizmet için ajansımızı arayabilir fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz… Nostaljik sokak satıcıları ajansımıza bağlı olarak gidilen organizasyonlarda ücretsiz olarak dağıtımı yapmaktadır…  Pamuk Şeker Arabası ve Pop corn ( Patlamış Mısır Arabası Kiralama gibi hizmetleri nakliye dahil olarak fiyat verilmektedir… İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere Tüm İstanbullun semtlerine mevcuttur. Organizasyon Hizmetlerimiz: Osmanlı macunu,Popcorn Arabası Kiralama pamuk şekeri, patlamış mısırcı, şerbetçi, limonatacı, macuncu, pamuk helvacı, kahveci güzeli gibi bir çok hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  • NOSTAJİK SOKAK SATICILAR
  • Şerbetçi Kiralama
  • Osmanlı Macuncusu
  • Limonatacı Temini
  • Pamuk Helva Arabası Kiralama
  • Şıracı Temini
  • Kağıt Helvacı
  • Kahveci Güzeli
  • Patlamış ( Popcorn ) Mısır Arabası Kiralama

 

-          HİZMET VERDİĞİMİZ ORGANİZASYONLAR

-         Şerbetçi Açılış Organizasyonları – Belediye Şenlikleri

-          Tanıtım Organizasyonu – Ramazan Eğlenceleri

-          Doğum Günü Organizasyonları – Kutlama

-          Düğün ve Davet Organizasyonları

-          Tekne Organizasyonları – Fuar Hizmetleri

-          Sünnet Düğün Organizasyonları

-          Kına Düğün Organizasyonları

-          Okul Organizasyonları – Şirket Piknikleri

-          Ev Parti OrganizasyonlarıMısır Arabası

-          Belediye Organizasyonları

-          Kokteyl Organizasyonları

-          Fuar Organizasyonları ve Stant Tanıtımları

-          Piknik Organizasyonları

 

 

 

 

Pamuk Helva Arabası Kiralama

 

 

 

 

 

 

 

 

 Patlamış Mısır Arabası Kiralama her organizasyon işinde olduğu gibi bizim işimiz. Okul şenlikleri, sünnet düğünü organizasyonu, mağaza açılışı bu etkinliklerin hepsi için bizden patlamış mısır makinesi kiralama hizmeti alabilirsiniz. Üstelik yanında dağıtım elemanı ve nakliyesi ile birlikte size sadece mısır yiyip tadını çıkarmak kalıyor gerisi Popcorn Kiralama Firmasının işidir. Osmanlı Macunu Kiralama son zamanlarda bir çok mekan için güzel bir seçenektir. Avrupa Yakası için Patlamış Mısır Arabası Kiralama hizmeti mi almak istiyorsunuz o zaman lütfen bizi arayın. Şirket organizasyonu, fuar tanıtımı ve benzeri etkinliklerde Osmanlı Kostümlü Osmanlı Macuncusu Kiralama Hizmeti ile sizde farklı bir tat katın. Keten Helvacı, Osmanlı Şerbeti, Patlamış Mısır gibi hizmetleri ile İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere her yere servis etmekteyiz. Doğum günü organizasyonu, düğün organizasyonları, piknik eğlence organizasyonu bizim işimiz sizin özel günlerinizi en iyi haliyle organize edip size Nostaljik Sokak Satıcıları ile renk ve eğlence katmaktır. Ayrıca bu hizmetlerimizin yanı sıra bizden palyaço kiralama, balon süsleme, dj hizmeti, sünnet tahtı kiralama, ses sistemi kiralama gibi hizmetlerde talep edebilirsiniz. Piknik Organizasyonu için sizde Pamuk Şeker Arabası Kiralama gibi bir fikir edindiyseniz sadece bize telefon açıp kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Patlamış Mısır ve Pamuk Şeker Arabası Kiralama Firmaları arasında organizasyon şirketi olarak geniş ekipmanlarımız ve çalışkan ekibimizle 24 saat hizmet vermekteyiz. www.organizasyonhizmeti.info sizin her zaman çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyor. Şişli Düğün Davet Organizasyon Firması olarak profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermeye hazırız. Osmanlı Şerbeti ile değil size bir çok seçenek sunabiliriz. Vişne suyu, portakal, nar, limonata gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Buz gibi ikram hizmetimizden kolayca faydalanmak sizin elinizdedir. Pamuk Şeker Makinesi Kiralama yerine sadece ikram hizmeti alıp kendinizi yormamak istiyorsanız lütfen bizi arayın. Yaş günü partisi, şirket yemekleri, fuar etkinlikleri, tanıtım organizasyonu özellikle açılış organizasyonu bu organizasyonlar için farklı bir çözüm olan sokak satıcıları sizlere profesyonel ekibiyle hizmet vermeye hazırdır. İstanbul Anadolu Yakası için Pamuk Şeker Arabası Kiralama hizmeti almak sadece bizi aramaktan geçiyor. Osmanlı Şerbeti ikram hizmeti için bizi arayın.